LickiMat

LickiMat to świetne maty do lizania w wielu ciekawych wzorach i kolorach, które zostały stworzone przez australijską firmę Innovative Pet Products. Odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz unikalnym designem. Maty do lizania sprawdzą się świetnie w wielu codziennych problemach z psem lub kotem. Stanowią na przykład ciekawe rozwiązanie przy zabiegach pielęgnacyjnych. Pupil będzie zajęty lizaniem, a opiekun może spokojnie zająć się kąpielą lub czesaniem.

LickiMat sprawdzą się również przy problemach behawioralnych związanych ze stresem, ponieważ lizanie jest czynnością bardzo uspokajającą dla zwierząt. Warto więc korzystać z maty przed lub po sytuacji stresującej. Na przykład przed wizytą u weterynarza, aby zrelaksować pupila przed nielubianym doświadczeniem.
Struktura LickiMat wspomaga usuwanie bakterii i niestrawionych resztek jedzenia z języka, dzięki czemu może pomóc w uzyskaniu świeższego oddechu u Twojego przyjaciela. Poza tym lizanie stymuluje produkcję śliny, a to ułatwia czyszczenie zębów i dziąseł. Regularne korzystanie z LickiMat może więc pozytywnie wpłynąć na higienę jamy ustnej pupila.

Poza praktycznymi zaletami LickiMat to przede wszystkim świetna zabawa, która sprawi każdemu psu i kotu wiele radości. Zabawa jest bardzo prosta. Matę wystarczy wysmarować ulubionym jedzeniem w formie pasty lub kremu, a następnie położyć na podłodze tak, aby pupil miał do niej swobodny dostęp z każdej strony. Zabawę można zaczynać!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5